O NAS

Kilka słów o naszej firmie

Firma PPHU AGAR powstała w czerwcu 1996 roku.
Mieszcząca się na początku w małym pomieszczeniu pracowała w pocie czoła na swoją markę. Zaczynaliśmy działalność wykonując drobne prace reklamowe i projektowe.
W 2004r. zmieniliśmy swoją siedzibę, od czerwca owego roku – nowy adres Piła, Towarowa 1. Więcej miejsca do pracy, łatwy dojazd (centrum miasta), duży parking. Przełożyło się to na bardzo duży zakres wykonywanych prac.
Podjeliśmy dużo wyzwań co dało nam doświadczenie i wiedzę w licznych tematach związanych z branżą reklamową oraz drogową (oznakowanie dróg).
Zakup pierwszych urządzeń do druku wielkoformatowego – 2007-2008-2009r. jeszcze bardziej „rozkręciło” liczbę zleceń i szerokie grono, jak się później okazało spełnionych Klientów.
Zakup działki przemysłowej w 2013 roku wraz z istniejącymi pomieszczeniami oraz ich adaptacja spowodował zmianę miejsca wykonywania działalności firmy – adres, który do tej pory jest aktualny Piła, ul.Przemysłowa 9.

W następnych latach wymieniliśmy i powiększyliśmy swój park maszynowy o kolejne plotery do druku i urządzenia wspomagające.
Równocześnie trwa sukcesywna działalność w zakresie produkcji i montażu wszelkiego typu oznakowania drogowego oraz temu podobnego.
Na dzień dzisiejszy wykonujemy i montujemy znaki drogowe na terenie całej Polski.

W całym dotychczasowym okresie działalności wyrobiliśmy sobie wysokie uznanie wśród Klientów, między innymi dzięki stale podnoszonej jakości usług.
Zdobyte przez nas doświadczenie przedkłada się na wysoki poziom zarówno przy produkcji jak i przy montażu wszelkiego typu oznaczeń reklamowych oraz znaków drogowych.
Nasze zaplecze techniczne to nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy – plotery tnące, frezujące, drukujące, aplikatory, laser, sitodruk, urządzenia do obróbki materiałów są w stanie zapewnić doskonałość i trwałość wykonanych prac oraz świadczonych usług.

… Jeśli cenisz jakość to główne motto firmy.

100.000
ZREALIZOWANYCH TRANSAKCJI
20
LAT NA RYNKU
5000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW